دانلودعکس-فیلم-مقاله-مستند

دکوراسیون


 

 
 یک سوئیت در هتل جیمز در لوس آنجلس
 

 
دست ساز،  ارگانیک و با منشا طبیعی : طراح و معمار استرالیایی کریگ بسام و اسکات فلوز که سابقا یک طراح و مدیر خلاق در عرصه مد بوده ، سبک خود را با عنوان "صنعتگری دستی مدرن" معرفی می کنند. بیشتر اوقات آنها فقط به یک قطعه چوب خوب و زیبا نیاز دارند، چه بخواهند برای هتلی در لس آنجلس طرحی برای فضاهای غیرفعال اجرا کنند  و چه در حال مرمت خانه ای باشند. 
 
 
 
 
 
 
2. الساندرا برانچا Alessandra Branca
 
 
 اتاق خوابی در منهتن

وی را باید یک نئوکلاسیست آتشین مزاج بنامیم. او در ایتالیا زاده شده، و در همانجا در زمینه کار بر اشیای قدیمی آموزش دیده است. او زنی از زمانه ماست. او اتاق های راحت را دوست دارد و رنگ قرمز را. همچنین نوارهایی را که یادآور پارچه رویی تشک است. در طرح های او، باید انتظار داشته باشید که پارچه های آستری و مخمل و همچنین اشکالی که  انتظار می رود در موزه های مربوط به یونان باستان باشند را در کنار هرچیز دیگری از آینه های مراکشی گرفته تا  اشیای چینی، ببینید.
 
 
3. شیلا بریجز Sheila Bridges
 
 یک اتاق میهمان در آپارتمانی در هارلم

این دکوراتور نیویورکی به خاطر نوسازی برخی از مکانهای تاریخی آمریکا شناخته شده است ،از طراحی زیبایی که برای دفاتر بیل کلینتون در هارلم انجام داده تا دکوراسیون خلاقانه ای که در خانه قدیمی مستعمراتی خود در هودسون نیویورک. او یک حس مدشناختی از رنگها دارد(زرد یکی از رنگهای محبوب او است) و چشم به عناصر عالی دارد- یک قالیچه بافت فورناستی، صندلی طرح فرانک گری، اینها عناصری هستند که به نظر او سبب می شوند یک اتاق با آدم ارتباط برقرار کندو حرف بزند.

 
4. مارک کانینگام  Mark Cunningham
 
 
اتاق نشیمن طرح کانینگهام در بخش شمالی ایالت نیویورک

چنانکه از یک فارغ التحصیل  مدرسه پولو رالف انتظار می رود، اتاق های تزیین شده توسط این طراح نیویورکی خصلتی مردانه و قوی دارند، به صورت دقیق و خوبی چیده شده اند و وابسته به زمان خاصی نیستند. او زمینه های خنثی را ترجیح می دهد، اما طبیعتا طراحی که در فلوریدا به دنیا آمده ترسی از پرده هایی به رنگ آبی کمرنگ و یا ارغوانی ندارد. او قطعات با طراحی آزادانه و دلخواه  موج دار ساخته خود را با اشیای عتیقه آمریکایی و وسایلی از قبیل پرده های کورومنل تا درهای زمخت را با هم ترکیب می کند. همه اینها را در دیوارهای سفید کار می گذارد و نتیجه کار جلوه ای انرژی بخش پیدا می کند
 
 
5. ارنست دلاتوره  Ernest De La Torre
 
 یک اتاق نشیمن در عمارت کوپر در نیویورک

دلاتوره قبلا در شرکت معماری پیتر مارینو کار می کرد، در لندن تحصیل کرده و با ایان شراگر همکاری داشته است. او تولید اثاثیه خانه و چراغ های خانه مشهور رالف لورن را بر عهده داشته است. او اکنو ساکن منهتن است، و به صورت تخصصی بر روی پروژه های مربوط به کلکسیون های هنری کار می کند.  از میان کارهای درخشان او می توان به عمارت بزرگ تاریخی کوپر در نیویورک اشاره کرد که یک خانه به سبک دوران جیمز اول است و در سال 1900 تجدید بنا شده است. اتاق های که دکوراسیون آنها را دلاتوره انجام داده است مجلل ، راحت و پرماجرا هستند. 
 

6. جیمی دریک  Jamie Drake
 
اتاق نشیمن واقع در منهتن

اگر مایکل بلومبرگ یک مدیچی(خانواده مشهور ایتالیایی که طرفدار هنر و صنعت بوده اند و حامی آنها) مدرن است، دریک خود یک میکل آنژ است. البته، این دکوراتور نیویورکی با یک حس بی باکانه درباره رنگها، خانه ای نیز برای مدونا ساخته است، اما چیزی که سبب شده شخصیت ویژه ای در طراحی برای خود به دست آورد، ارتباط کاری 20 ساله او با شهرداری نیویورک است. طلایی و فیروزه ای رنگ ، ارغوانی و سرخ ، آبی و سیاه ، دریک از هیچ ترکیب رنگی برای کارهایش صرف نظر نمی کند.

 
 
7. تام فلیسیا  Thom Filicia
 
اتاق نشیمن طراحی شده توسط فلیسیا در سوهو لندن
 
حتی قبل از اینکه این دکوراتور در برنامه تلویزیونی Queer Eye for the Straight Guy در سال 2003 حضور یابد، او در دنیای طراحی داخلی، ستاره ای در حال صعود بود. او یک طراح مغرور است و شدیدا به سبک های شخصی باور دارد. او به آمیخته کردن عناصر مختلف ، قرینه سازی های غیرسنتی و کاربرد زیاد رنگ قرمز و سورپریزهای کنایه آلود در کارهای خود علاقمند است و مشتریان او از جنیفر لوپز تا هتل های مشهور W hotels را شامل می شوند.

  
8 . الکسا هامپتون Alexa Hampton
 
 
 یک اتاق نشیمن در منهتن

هنگامی که پدر او، دکوراتور مشهور آمریکایی، مارک هامپتون درگذشت او فقط 20 و چند ساله بود. از آن هنگام، این طراح واقعگرا، استعداد خود را با طراحی های عالی که به پیروی از میراث پدر خود و با اعمال دیدگاههای خود انجام داده ، به اثبات رسانیده است. چلچراغ های درخشان ، پارچه های پرده ای ابریشمی، راحتی های پوشیده شده با پارچه های ریشه دار- این عناصر کارهای او را منحصر به فرد و گریزان از مد روز می سازد و همواره ما را شگفت زده می کند. او بسیار پرکار است، برای شرکت kravet پارچه طراحی می کند، برای Hickory Chair اثاثیه منزل و برای stark کار طراحی فرش و زیرانداز انجام می دهد.

 
9. جیمز هانیفورد  James Huniford
 
عزلتگاه هانیفورد در بریجهامپتون

او با یک پوشش خنثی شروع می کند، و چه از این بهتر برای تنظیم و قاب بندی یک شیئ کامل و بی نقص – حال می خواهد این شیئ میز یک قاضی باشد، یک صندلی دوره لویی شانزدهم باشد، یا یک قطعه وسیله زنگ زده مزرعه که در دستان پرقدرت این طراح، صورت یک مجسمه عالی را می یابد. این هنر تزئین در فریبنده ترین و قویترین شکل است.
  

10 . کاترین آیرلند Kathryn M. Ireland
 
 اتاق میهمان در خانه ای با طرح آیرلند در فرانسه

این بریتانیایی سرزنده، به خاطر یک رهیافت آرامش بخش و دوستانه اش که سبک کلاسیک انگلیسی را با طعمی از هیجان در هم می آمیزد، شناخته می شود. اگرچه او ساکن سانتا مونیکای کالیفرنیا است، جایی که مشتریان قدرتمند او شامل بازیگرانی مانند استیو مارتین می شوند، خانه ای نیز در پرووانس دارد که از آن برای تمدد اعصاب و استراحت و تفریح استفاده می کند. او مجموعه ای از پارچه ها شامل پارچه های پنبه ای رنگارنگ هندی و قلمکارهای جاوه ای دارد. 
 
 
11. جی جفرز Jay Jeffers
 
 اتاق خواب طرح جفرز در نمایشگاه Elle Décor 2010 

این طراح که به خاطر اتاق های بازیگوشانه و مملو از الگوهای مختلف شناخته می شود، مبلغ اندیشه ها و نظرات دیوید هیکس برای مشتریان ساکن در سواحل غربی است. او دوست دارد که درام خلق نماید- یک اتاق نشیمن با دیوارهای مرجانی، سقفی خردلی و قفسه های کتاب کارگذاشته شده در دیوار با قوس هایی که یادآور هنر هندوستان است، دارد. با این وجود او می داند که چه وقت باید عقب بکشد: در نمایشگاه Elle Décor 2010 در سان فرانسیسکو، اتاق خواب طراحی شده توسط او، تجمل ساده ای داشت و در آن از پرده ها و پارچه های کشمیری تا تختخوابی که طرح آن هم از خودش بود و روی آن فاستونی پشمی کار شده بود، بهره برده بود.
 

12. دیوید کلینبرگ  David Kleinberg
 
یک اتاق بزرگ در آپارتمانی در منهتن

کلینبرگ که پیش از تاسیس شرکت خود به مدت 16 سال با شرکت Parish-Hadley کار می کرده است، نکته اساسی در کار خود را "عدم تکرار" می داند و بر آن تاکید می کند. با این حال برخی عناصر ثابت وجود دارند: اتاق های منظم با چیدمان دقیق ، که با اثاثیه قدیمی که شامل عناصر فرانسوی هستند، مبله می شود. رنگهایی که او به کار می برد به نرمی و حالت طبیعی گرایش دارند، کارهای چوبی اغلب سبک هستند و پارچه ها معمولا نرم و لطیف و ساده می باشند. اتاق های طراحی شده توسط او را با هر چیزی می توان پر کرد، اما با شیوه خاص او، هر قطعه ای هم ایده آل و هم غیرقابل اجتناب به نظر می آید.
 
13. ریچارد کیث لانگهام  Richard Keith Langham
 
 کتابخانه ای در نیواورلئان

لانگهام ، اکنون ساکن نیویورک است، خود را طرفدار مدهای قدیمی می داند: دنیای او پر است از اتاق هایی به سبک انگلیسی ، پرده های بلند و اشیای قدیمی ، اصیل و ریشه دار. لانگهام با خود نسیمی از هوای دلربای جنوبی را به دکوراسیون کلاسیک وارد می کند، او در کار خود عظمت و شکوه را با القای بوالهوسی و تغییر می آمیزد. او در جستجوی یک پالت ابداعی است – پرده ها و حائل هایی مانند شلیل، تنباکو و یخمک نعنایی. لانگهام، یک دوستدار بریتانیای قدیم با یک حس تناسب قرن بیست و یکمی، برای افرادی مانند ژاکلین اوناسیس(بیوه جان اف کندی) و هیلاری سوانک کار کرده است.


 
14. مارتین لارنس- بولارد  Martyn Lawrence-Bullard
 
 یک اتاق خواب واقع در تپه های هالیوود

اگر شما هم چهره ای بزرگ مثل این بت طراحی داشتید، آنوقت در فهرست مشتریان شما هم افراد سرشناسی مانند  کر(خواننده و بازیگر زن آمریکایی) و سر التون جان (خواننده انگیسی) دیده می شدند. معمولا اتاق های طراحی شده توسط لارنس-بولارد گرم و پررنگ هستند. حسی رومانتیک و غریب با رنگ و رویی تازه. درباره نوع انتخاب او از اشیای قدیمی نایاب و عجیب، جواهرات دست ساز از سرتاسر دنیا و پالتهای رنگ شده با ادویه تا پاستل هایی از چینی باواریایی ، جز حیرت و شیفتگی نمی توان چیزی گفت. او گرافیک و مقیاس های بزرگ را در عین توجه به جزئیاتی که یک بزم فانتزی  چشم نواز را به وجود می آورند، در هم می آمیزد.
 
 
 
15. جفری الن مارکس  Jeffrey Alan Marks
 
اتاق خواب مارکس در سانتا مونیکا

اگر ساکن سانتا مونیکا هستید، دشوار نیست که تحت تاثیر اقیانوس آرام قرار بگیرید، و این همان چیزی است که در بسیاری از طراحی های مارکس حضور دارد- او حتی یک قایق پارویی را در سقف اتاق خواب خود آویخته است.  در کار او سبک روستایی با سنتهایی زیبا از نقاط مختلف مانند لندن، پاریس و میلان آمیخته شده است. او با تسلطی که بر گذشته ها دارد، هرچیزی از اشیای قدیمی سبک ژاکوبن گرفته تا تختخوابهای پایه و ستون دار و تخت های بزرگ دارای چراغ های عتیقه را با هم جفت و جور می کند. موسیقی بصری او آرام، درخشان و غریب و خیال آور  و بر روی زمینه ای بم و گرم قرار دارد.
 
 

16. مک آلپاین بوث و فریر  McAlpine Booth & Ferrier
 
 یک سالن در سان میگوئل

بابی مک آلپاین که زاده آلاباما است، یک سبک طراحی ملهم از فرهنگ جنوب آمریکا را با کمک دو شرکت اقماری خود، به نامهای  شرکت طراحی داخلی مک آلپاین بوث و فریر و شرکت معماری مک آلپاین تانکرسلی مد کرده است. مک آلپاین در کارهای خود، ظرافت ، ملاحظه و مهمان نوازی را ترکیب می نماید. رنگها به هیئت نور در می آیند و نقش های زیبا می آفرینند. اگرچه به احتمال زیاد پرده هایی که بدین سو آن سو تاب می خورند بیشتر به چشمتان خواهند آمد تا میزهای به سبک قرون وسطی، لیکن مک آلپاین در هر شیئی که وقار و بزرگی کهنی دارد زیبایی و فریبندگی می یابد.
 

17. خوان مونتویا  Richard Mishaan
 
 اتاق کار(استودیو) طرح مونتویا در دره هادسون

مونتویا به مدت سه دهه در راس شرکت تحسین شده خود واقع در نیویورک مشغول به کار بوده است، طراحی و ساخت هنرمندانه و عالی فضاهای داخلی که در آنها رنگهای خنثی ، تناسب و بافت عناصر اصلی هستند. اگر در طرح های او یک میز صیقل داده شده سبک لویی شانزدهم را بر روی کفپوش چوبی قطعه قطعه دیدید یا یک گلدان ساخت لالیک(هنرمند فرانسوی) را روی یک میز برنزی دیدید، نباید تعجب کنید. در اتاق های طرح او، اشیای هنری بهترین جاها را اشغال می کنند ، و بر آنها تاکید می شود ،  همچنانکه به خوبی از هنر معاصر طراحی نیز بهره برده می شود.
 

18. سوزانه رینشتاین Suzanne Rheinstein
 
اتاق نشیمن طراحی رینشتاین در منهتن

با دیدن خانه سوزانه و عمارت آجری اقامتگاه مرمت شده کشیشان در لوس آنجلس، شما می توانید درباره شخصیت واقعی یک طراح چیزهای زیادی دریابید. این کارها مضمونی از ظرافت و کاربری آسان را القا می کنند. او درعین رومانتیک بودن به جنبه های کاربردی هم توجه دارد. در یک اتاق طراحی شده توسط او، خطوط نئوکلاسیک ناب را با چیدمانی غیرقراردادی از اثاثیه و رنگهای کنترل شده ترکیب می نماید.
 
 
19. رومن و ویلیامز  Roman and Williams
 
یک اتاق ناهار خوری واقع در مونتاوک
 

این دو برای هتل استاندارد نیویورک، کفپوشی کاشی  از جنس پول خرد یک پنی واقعی درست کردند. برای اتاق نشیمن گوینت پالترو (بازیگر زن مشهور هالیوود) از یک در قدیمی هندی، یک آونگ ساختند.  روبین استاندفر و استفان آلش-  گذشته ها را در فضاهای سرشار از نوستالژی بازآفرینی می کنند. چیزی که مناسب دوران کنونی است.
  
 
20. تاد الکساندر رومانو  Todd Alexander Romano
 
 کتابخانه ای در منهتن

یک چیز قدیمی، یک چیز جدید، چیز دیگری از هر طراحی بومی  از هر نقطه کره زمین: این کاری است که تاد رومانو می کند. تاد رومانو، زاده تکزاس است که پیش از این در نزد ماریو بوتا شاگردی کرده است. در سبک سنتی به روز شده او، رومانو با کنتراست ها کار می کند: راحتی های مخمل و حکاکی های مینی مالیستی، صندلی های به سبک لویی شانزدهم بر روی کفپوش های با طرح هندسی. او خطوط تمیز(clean lines) را در کنار طیفی از رنگ هایی که در عطاری ها پیدا می شوند دوست دارد. رنگهایی مانند زیتونی ، زغال اخته و رنگ خرمالو  

 

با فرارسیدن فصل تعطیلات و گرم تر شدن هوا، میزان مسافرت های داخلی و خارحی در کشورهای جهان افزایش می یابد. افراد مختلف سعی می کنند تا با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اند مقصدی را انتخاب کرده و هزینه های خود را با آن هماهنگ سازند. اما در این میان افرادی هم هستند که هزینه های سفر و محل اقامت برای آنها هیچ اهمیتی نداشته و تنها جاذبه های لوکس، اشرافی و گردشگری محل اقامت در انتخاب نهایی آنها موثر است. در ادامه تور کوتاهی از مجلل ترین سوئیت های جهان که هزینه اقامت یک شب در برخی از آنها حتی اعداد پنج رقمی (به دلار) را نیز نشان می دهد، خواهیم داشت.نورث آیلند ویلاز، ویلا 11
مکان: نورث آیلند، سیشلز، آفریقا
هزینه هر شب اقامت: 4800 دلار برای هر نفر
اندازه: 4890 فوت مربع

ویژگی: ویلاهایی دست ساز، دارای دو اتاق خواب، حمام از سنگ مرمر، درب های کشویی که منظره ای بی نظیر از دریا را همواره در پیش روی ساکنین قرار می دهد، امکانات کامل صوتی و تصویری و استخر شخصی برخی از ویژگی های ویلاهای این مجموعه را تشکیل می دهد. ویلا 11 بهترین و گران ترین سوئیت این مجموعه بوده و اخیرا ویلیام و کیت زوج سلطنتی بریتانیا نیز ماه عسل خود را در این مکان گذرانده اند. هزینه اجاره 11 ویلای این مجموعه برابر با 720 هزار دلار اعلام شده است.

 برج العرب، سوئیت رویال


 
مکان: دوبی، امارات
هزینه هر شب اقامت: بین 3500 تا 6800 دلار
اندازه: 2500 فوت مربع
ویژگی: این سوئیت دوبلکس دارای دو اتاق خواب بوده که از سینما و آسانسور شخصی، تخت خواب گردان، حمام هایی از سنگ مرمر در کنار کاملترین امکانات رفاهی و سرگرمی و استفاده از طلای 24 عیار در جای جای آن بهره مند است.هتل قصر ابوظبی، سوئیت قصرمکان: ابوظبی، امارات
هزینه هر شب اقامت: بین 3500 تا 12 هزار دلار
اندازه: 2230 فوت مربع
ویژگی: برخورداری از 3 تخت خواب بزرگ و مجلل، بالکنی بسیار بزرگ با چشم اندازی بسیار زیبا، حمام هایی از سنگ مرمر و جکوزی، آسانسور شخصی که امکان دسترسی مستقیم به داخل سوئیت را فراهم می کند و تزییناتی مجلل و باشکوه از بهترین مواد، همه در قصری کوچک واقع در هتل قصر امارات قرار گرفته اند!

 


پالمیلا ریزورت، ویلا کُرتز
مکان: لُس کابُس، مکزیک
هزینه هر شب اقامت: بین 8 تا 14 هزار دلار
اندازه: 10 هزار فوت مربع
ویژگی: برخورداری از 4 اتاق خواب که دو عدد از آنها دارای بالکن و چشم اندازی بی نظیر به آبهای اقیانوس بوده، 4 حمام، آشپزخانه داخلی و خارجی، استخری بزرگ، دفتر کار، خدمه 24 ساعته در زمینه های مختلف و قرار گرفتن در منطقه ساحلی خصوصی، بخشی از امکانات این محل اقامت لوکس را در مکزیک تشکیل می دهد.

 


آتلانتیس، سوئیت پل
مکان: جزیره پارادایز، باهاماس
هزینه هر شب اقامت: در حدود 20 هزار دلار
اندازه: 4740 فوت مربع
ویژگی: علت نامگذاری این سوئیت به محل قرار گیری آن در میان دو برج این هتل باز می گردد. لوستری از طلا، سقف های شیشه ای، دو مرکز تفریحی و حمام هایی مجلل و باشکوه به همراه جکوزی بخشی از امکانات مجلل و پیشرفته این سوئیت را تشکیل می دهد.

 هتل پلازا، سوئیت رویال پلازامکان: نیویورک، آمریکا
هزینه هر شب اقامت: 30 هزار دلار
اندازه: 4490 فوت مربع
ویژگی: این سوئیت با الهام از دربار لویی پانزدهم ساخته شده و دارای سه اتاق خواب، اتاق سرگرمی، یک کتابخانه شخصی شامل برخی از کتاب های نفیس انتشارات آسولاین، سالن ورزش، آشپزخانه به سبک وایکینگ وامکانات کامل صوتی و تصویری است.

 هتل مارتینز، پنت هاوس پرستیژ
مکان: کن، فرانسه
هزینه هر شب اقامت: 35 هزار دلار
اندازه: 3390 فوت مربع
ویژگی: دو اتاق خواب، بالکنی بزرگ با چشم اندازی زیبا به خلیج کن و کوه ها و جزایر اطراف آن، ارائه خدمات 24 ساعته، استخر روباز، استفاده از فن آوریهای نوین و امکانات تفریحی پیشرفته بخشی از امکانات مختلف این پنت هاوس را تشکیل می دهد.

 هتل پالمز، سوئیت هیو هفنرمکان: لاس وگاس، آمریکا
هزینه هر شب اقامت: 40 هزار دلار
اندازه: 9 هزار فوت مربع
ویژگی: در این واحد دوبلکس تقریبا برای 250 نفر فضا وجود دارد. تخت خواب گردان با سقف شیشه ای، استخر و جکوزی با دیواره های شیشه ای، میز بیلیارد، اتاق سرگرمی و امکانات کامل صوتی و تصویری، آسانسور شیشه ای، سالن ورزش و اتاق ماساژ بخشی از امکانات بزرگترین سوئیت جهان را تشکیل داده است.
 

 


هتل رئیس جمهور ویلسون، سوئیت رویال پنت هاوس
مکان: ژنو، سوئیس

هزینه هر شب اقامت: 65 هزار دلار

اندازه: 5511 فوت مربع

ویژگی: دومین سوئیت بزرگ جهان پس از سوئیت هیو هفنر که در طبقه هشتم هتل رئیس جمهور ویلسون واقع شده و دارای 12 اتاق، 12 حمام با امکانات کامل، میز بیلیارد، سالن ورزش، آسانسور و تراس شخصی است.
 


 


  

دکوراسیون منزل - کابینت آشپزخانه
دکوراسیون منزل - کابینت آشپزخانه 
دکوراسیون منزل - کابینت آشپزخانه


دکوراسیون منزل - کابینت آشپزخانه
دکوراسیون منزل - کابینت آشپزخانه, دکوراسیون آشپرخانه , مدل کابینتبسام فلوز Bassam Fellows  

در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را بزنید.
 


مدل دکوراسیون اتاق خواب
مدل دکوراسیون اتاق خواب


مدل دکوراسیون اتاق خوابدر صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را بزنید.
 


مدل دکوراسیون اروپایی
مدل دکوراسیون اروپایی
مدل دکوراسیون اروپایی

مدل دکوراسیون اروپایی

مدل دکوراسیون اروپایی

مدل دکوراسیون اروپاییمدل دکوراسیون اروپایی

در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را بزنید.
 

مدل دکوراسیون حمام
دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمامدکوراسیون حمام

مدل دکوراسیون حمام