X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانلودعکس-فیلم-مقاله-مستند

سرگرمی

 

 

 

 

 

وقتی سلطان جنگل هم دیر برگرده خونه 


 


یکی از شگفتیهای مثلث برمودا را میتوان در کارنامه آزمون سراسری سال 84 این بسیجی فعال دید.  


 


 بالاخره مامان ملوان زبل پیدا شد. 

 

 

  

 


 جرا ژاپنی ها بعدازسونامی مغازه هاروغارت نکردند

 

پس از زلزله ژاپن با خسارات جانی و مالی فراوانی مواجه شد؛ کشته شدن افراد بسیار، بی‌خانمانی، از دست دادن دست یا پا، و… اما مردم ژاپن علی رغم این مصیبت رخ داده هنوز دست تعدی به سوی غارت اموال دیگران نگشوده‌اند…

پس ازوقوع زلزله ۹ ریشتری در ژاپن، ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست در دست یکدیگر دادند و وقایع یکی پس از دیگری در ژاپن رخ دادند. سونامی که در نتیجه وقوع زلزله دراقیانوس ایجاد شده بود به سواحل ژاپن رسید و شهرهای ساحلی ژاپن را در خود غرق کرد. این حادثه بسیاری از ژاپنی‌ها را آواره و یا زنده به گور کرد.

از سوی دیگر مردم این کشور با خسارات جانی و مالی فراوانی مواجه شدند؛ کشته شدن افراد بسیار، بی‌خانمانی، از دست دادن دست یا پا، کمبود آب آشامیدنی، کمبود مواد غذایی و بهداشتی و… در این میان انفجار راکتور هسته‌ای قوزی شد بر بالای قوزهای دیگر. حادثه اخیر موجب شد، افراد بسیاری در ترس از تکرار حادثه چرنوبیل فرو روند.

با همه این تفاسیر و جزئیات که هر روزه از خبرگزاری‌ها مرتبا گزارش می‌شود، اما یک حلقه مفقوده وجود دارد که هیچ اشاره‌ای به آن نشده است و گویا خبرگزاری‌ها نیز دوست ندارند چندان روی آن مانور دهند. مردم ژاپن علی رغم این مصیبت رخ داده هنوز دست تعدی به سوی غارت اموال دیگران نگشوده‌اند. هنوز بی‌نظمی و هرج و مرج که معمولا پس از این حوادث رخ می‌دهند، در این کشور رخ نداده است.

جک کافتری (یکی از وبلاگ نویسان شبکه خبری CNN) در وبلاگ خود به این مسئله پرداخته است. او اشاره می‌کند: «غارت پدیده‌ای است که معمولا بعد از وقوع چنین حوادثی به کرات اتفاق می‌افتد.

برای مثال زلزله سال گذشته هائیتی و شیلی، وقوع سیل در انگلستان در سال ۲۰۰۷ و یا حادثه کاترینا که در سال ۲۰۰۵ در امریکا رخ داد. در این حادثه‌ها بازماندگان به مانند قانون «بقاء اصلح» داروین، شروع کردند به دست درازی و قتل غارت اموال دیگران. آنها با این تفکر که شما صاحب هر شیء بی‌صاحب هستید، هر چیزی را که می‌دیدند برای خود بر می‌داشتند.»

کافتری در ادامه گزارش خود اشاره می‌کند «یکی از خبرنگاران روزنامه «تلگراف» از این رفتار مردم ژاپن شگفت زده شده بود. او در گزارش خود آورده بود «سوپر مارکت‌های ژاپنی پس از بحران ایجاد شده، قیمت کالاهای خود را پایین آوردند. ماشین‌های حمل کالا درمناطق مصیبت زده می‌چرخیدند و بین مردم نوشیدنی‌های مجانی توزیع می‌کردند. غربی‌ها مطمئنا با دیدن این صحنه‌ها عمیقا متعجب می‌شدند.»

کافتری با اشاره به این موضوع، عنوان می‌کند «برخی‌ها معتقدند، ژاپنی‌ها تحت تاثیر آموزه‌های دینی خود دست به چنین اقداماتی نمی‌زنند. اما به من نظر من چیزی مهم‌تر از این بایستی در این قضیه تاثیرگذار باشد.» او در وبلاگ خود از دیگران می‌خواهد او را در جواب دادن به این پرسش همراهی کنند.

وقتی توفان کاترینا به نیواورلئان رسید و سد‌ها شکسته شد، مردم آمریکا آن آمریکای دیگر را کشف کردند. آمریکایی که هالیوود درباره‌اش فیلمی نمی‌سازد. مردم دیدند که آدمهایی که مامور حفظ نظم و قانون هستند خودشان در حال بار زدن اجناس فروشگاه‌ها هستند. پلیس نمی‌توانست جلوی غارت را بگیرد چون کم نبودند ماموران پلیسی که به غارت مشغول بودند. 

  

 


پیش بینی ویکی لیکس ازجنگ بعدی در خاورمیانه

 

http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2006/11/231066_orig.jpg

حزب الله بیش از بیست هزار فروند موشک ، صدها راکت دویست و بیست میلی متری و سیصد و دو میلی متری ، چند صد فروند موشک فجر و سلاح های دیگر در اختیار دارد. پیش بینی می شود حزب الله در مدت دو ماه روزانه چهارصد تا ششصد فروند موشک به طرف اسرائیل پرتاب کند .

به گزارش آخرین نیوز، پایگاه اینترنتی ویکی لیکس فاش کرد اسرائیل پیش بینی می کند جنگ اینده با حزب الله دو ماه به طول می انجامد و در این مدت بیست و چهار تا سی و شش هزار فروند راکت و موشک توسط حزب الله  پرتاب خواهد شد که شش هزار فروند ان تل اویو را هدف قرار می دهد.

به گزارش روزنامه هاارتص ،  نامه های رسمی سفارت امریکا در تل اویو که در انها به خلاصه مذکرات مقامات امریکایی و اسرائیلی در نوامبر دو هزار و نه اشاره شده است به نقل از یک مقام موساد اعلام کرده اند پیش بینی می شود حزب الله در مدت دو ماه روزانه چهارصد تا ششصد فروند موشک به طرف اسرائیل پرتاب کند که هر روز صد فروند از این موشک ها به تل اویو اصابت می کند.

این مذاکرات میان مقامات دفاعی و اطلاعاتی امریکا و اسرائیل در تل اویو برگزار شده است. این مذاکرات بخشی از گفتگوی راهبردی امریکا و اسرائیل به شمار می رود که ” گروه مشترک سیاسی و نظامی ” نام دارد و سال هزار و نهصد و هشتاد  و سه تشکیل شد. سفارت امریکا در تل اویو هجده نوامبر نخستین نامه رسمی از چهار نامه ای را که به خلاصه این مذاکرات اشاره می کند ارسال کرد و این نامه در برگیرنده موضوعات مختلف از جمله برنامه هسته ای ایران ، اوضاع عراق و غزه ، روابط اسرائیل و مصر ، روند صلح با فلسطینی ها و نیز جنگ اینده اسرائیل با حزب الله بوده است.

در این نامه رسمی امده است ” ارتش و نهادهای اطلاعاتی اسرائیل عقیده دارند هدف نهایی حزب الله در زمان بروز جنگ در اینده پرتاب تعداد زیادی راکت و موشک در هر روز به داخل خاک اسرائیل از جمله راکت ها و موشک هایی است که تا منطقه تل اویو برد دارند. مقامات دفاعی بر ادامه یافتن خواست حزب الله برای گرفتن انتقام ترور عماد مغنیه فرمانده نظامی پیشین خود تاکید و به شکست تلاش ها برای این کار در جمهوری اذربایجان و مصر اشاره کردند.

این افسران اعلام کردند ” حزب الله بیش از بیست هزار فروند موشک ، صدها راکت دویست و بیست میلی متری و سیصد و دو میلی متری ، چند صد فروند موشک فجر و سلاح های دیگر در اختیار دارد.”یک افسر اسرائیلی گفت ” حزب الله خود را برای جنگی طولانی با اسرائیل اماده می کند و امیدوار است در این جنگ هر روز تعداد زیادی راکت به طرف اسرائیل پرتاب کند. تل اویو در زمان جنگ دوم لبنان در سال دو هزار و شش هدف قرار نگرفت . 


آیا زمین لرزه ژاپن کارآمریکا بود؟

باشگاه خبرنگاران نوشت: در آخرین افشاگری توسط یکی از مقامات آمریکایی فاش شد که زمین لرزه ژاپن نیز یکی از اقدامات خرابکارانه آمریکا بوده است.
به گزارش شبکه سی ان ان، فرماندار سابق ایالت مینه سوتای آمریکا فاش کرد که آمریکا سامانه‌ای به نام هارپ دارد که می‌تواند عامل بسیاری از بلایای طبیعی نظیر زمین‌لرزه و سونامی ژاپن باشد.

وی افزود: سامانه هارپ که در آلاسکا واقع است، سامانه‌ای متشکل از ۵۰ آنتن مخصوص است که میلیون‌ها وات برق را به صورت امواج روی نقطه مشخصی در یونسفر جو متمرکز می‌کند که بازتاب آن به زمین می‌تواند خرابی‌های زیادی به بار آورد.

به گفته این مقام، با این وسیله می‌توان هواپیماها را سرنگون کرد، حرکت ابرها و تغییرات آب و هوایی را کنترل کرد.

براساس این گزارش، دولت آمریکا این پروژه را غیر سری می‌نامد، در حالی که به نظر فرماندار سابق ایالت مینه سوتا دولت به مردم دروغ می‌گوید، زیرا وقتی وی می‌خواست از آن بازدید کند به وی اجازه ورود ندادند.


 بلقیس دخترریسجمهورآمریکا ژربازدیدکننده ترین عکس گوگل

آخرین نیوز: عکس بلقیس دختر علی عبدالله صالح رئیس جمهور مادام العمر یمن در روزهای اخیر در فضای مجازی انتشار گسترده ای یافته است. بررسی انجام شده حاکی از آن است که تصویر وی در سایت جستجوگر گوگل به عنوان پربیننده ترین عکس عربی شناخته شده است.

  

 

 

چارلی چاپلین به دلیل شغلش با زن های زیادی هم بازی شده بود . اما در سال 1932 با زنی به نام پولت گودارد ملاقات کرد و با همان زن نیز ازدواج کرد . در فیلمی با نام " عصر مدرن " نحوه دلبری و طنازی های این زن را توصیف می کند .زندگی این دو زوج مانند بسیاری از زوج های هالیوودی دوام زیادی نداشت و ده سال بعد یعنی در سال 1942 از یکدیگر جدا شدند.

پایگاه هنری پیرنگ نوشت : کارگردانان مشهور و به نامی هستند که زندگی واقعی و ماجرای آشنا شدن با همسرشان ، عشق و ازدواج شان را به جلوی دوربین برده اند و لحظات خوب و بدی را که برای با هم بودن گذرانده اند به تصویر کشیده اند .

1. گیوم کانت :
گیوم کانت تاکنون دو بار ازدواج کرده و هر دو ازدواج خود را به تصویر کشیده است .
وی یکی از کارگردانان به نامی است که ماجرای زندگی و عشقی که به ازدواج با دیان کروگر انجامید را در فیلمی به نام " معبود من " کارگردانی کرده است .
گیوم کانت فردی بسیار هنری است و ازدواج دومش با ماریون کوتیلارد را در فیلمی با نام " دستمال کوچک " به تصویر کشید . این فیلم دارای سکانس های زیادی است اما گیوم هیچ یک از این سکانس ها را حذف نکرد یا یکی را جایگزین دیگری کند بلکه تمام انها را با جزئیات جلوی دوربین برد .

2. شان پن :

شان پن در فیلمی به کارگردانی نیک کاساوتس ایفای نقش می کرد و باید یک جمله را مداما در برابر خانومی به نام روبین رایت تکرار می کرد . این جمله یک عبارت احساسی و عاشقانه بود : " تو بسیار دوست داشتنی هستی " . شان پن اینقدر این جمله را در فیلم تکرار کرد تا براستی شیفته روبین شد . شان با روبین ازدواج کرد . داستان عشق این دو زوج هنری در فیلمی با نام " تعهد " کار شده است و نقش اول زن این فیلم " لوری " را روبین بازی می کند .
در دسامبر سال 2007 خبرهای مبنی بر جدایی این دو نفر از یکدیگر شنیده می شد اما به طور رسمی اعلام نشده بود تا در نهایت در این اواخر این خبر به طور کامل تائید شد و این زوج هنری از یکدیگر جدا شدند .

3. وودی آلن :

وودی الن معتقد است اگر با دایان کیتن آشنا نشده بود ، به جایگاه الان نمی رسید .
وودی می گوید :
" اگر دایان نبود من فیلم هایی مانند آنی هال ، منهتن را نداشتم " .
فیلم آنی هال ، فیلمی کمدی است که برنده جایزه اسکار شد . دایان کیتن نیز یک بازیگر حرفه ای است و در سال 1977 جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم آنی هال از آن خود کرد .
وودی راجع به دایان توضیح می دهد :
" دایان در زندگی شخصی اش به حضور خداوند بسیار معتقد است و این موضوع برای من قابل تقدیر و ستایش است " .

4. رومن پولانسکی :

کارگردان و بازیگر فرانسوی لهستانی است . وی در سال 1989 با هنرپیشه فرانسوی به نام امانوئل سیگنر ازدواج کرد .
وی در سال2002 به خاطر فیلم " پیانیست " جایزه اسکار بهترین کارگردانی را دریافت کرد .
همسر وی در فیلم هایی مانند ماه تلخ ، دروازه نهم و .. نیز بازی کرده است .


5. سام مندس :
سام مندس با کیت وینسلت در سال 2003 ازدواج کرد . فیلمی با نام زیبای امریکائی توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی را از آن خود کند .
سام زندگی خود و همسرش را در فیلمی به نام جاده انقلابی به تصویر کشیده است . نقش اول زن این فیلم را کیت وینسلت ایفا می کند و نقش مقابل وی را لئوناردو دی کاپریو . کیت بخاطر نقش زیبایی که در این فیلم اجرا کرده بود در سال 2009 جایزه بهترین بازیگر زن را از گلدن کلاب را از آن خود کرد .
این زوج هنری در سال 2010 به زندگی هنری خود پایان دادند و از یکدیگر جدا شدند .


6. آندری زولاوسکی :

ملاقات و آشنایی با آندری زولاوسکی و در ادامه ازدواج با این کارگردان ، زندگی سوفی مارسو را تغییر داد . آندری زولاوسکی کارگردان لهستانی است که بیشتر به ساخته های کمدی مشهور است .
وی شانزده سال است که به این حرفه هنری اشتغال دارد . آندری زولاوسکی با فیلمی با نام " حتی شبهای زندگیم از روزهای شما زیباتر است " را با بازی سوفی مارسو و با همین مضمون پیش برد .


7. دانیل دی – لیوایز :

ربکا میلر همسر دانیل دی – لیوایز است . ربکا میلر دختر درام نویس مشهور آرتور میلر است . ربکا به همسرش پیشنهاد می دهد که یک فیلم با مضمون یک پدر را به تصویر بکشد .
دانیل نیز در فیلمی یک پدر را به تصویر می کشد که حمایت همه جانبه از فرزندانش دارد و نام این فیلم را " تصنیفی برای جک و رز " انتخاب کرد . وی در این فیلم عشق خود به همسر ، پدر را به نمایش می گذارد .

8. چارلی چاپلین :

چارلی چاپلین به دلیل شغلش با زن های زیادی هم بازی شده بود . اما در سال 1932 با زنی به نام پولت گودارد ملاقات کرد و با همان زن نیز ازدواج کرد . در فیلمی با نام " عصر مدرن " نحوه دلبری و طنازی های این زن را توصیف می کند .
زندگی این دو زوج مانند بسیاری از زوج های هالیوودی دوام زیادی نداشت و ده سال بعد یعنی در سال 1942 از یکدیگر جدا شدند.

9. راب زامبی :

شری مون با راب زامبی ازدواج کرد ، پس از این ازدواج نام شری به شری مون زامبی شهرت پیدا کرد .
شری در فیلم هایی با کارگردانی همسرش مانند : پس مانده شیطان ، هالووین و ... بازی کرده است .
این کارگردان فیلم هایی با ژانر کلاسیک ترسناک در کارنامه هنری خود دارد . شری با بازی در فیلم های ترسناک همسرش تبدیل به اولین زن برجسته تاریخ سینما در بازی در فیلم هایی با سبک ترسناک شده است 

تصاویری شگفت انگیز از یک عقرب در حال زایمان!!

پشت عقرب شکافته می‌شود تا بچه‌ها از آن خارج شوند...
 

پشت عقرب شکافته می‌شود تا بچه‌ها از آن خارج شوند


روز دوم هم بچه ها در حال خارج شدن هستند

روز سوم هم خروج بچه ها ادامه دارد

روز چهارم بچه ها خارج می‌شوند و پراکنده می‌گردند

روز پنجم؛ آخرین روز خروج بچه‌هاست و مادر همچنان پابرجاست


بخشی از قدرت خدا در اینجا نمایان می‌شود، بعد از پایان یافتن وضع حمل، پشت عقرب همانند روز اول بر می‌گردد و درست می‌شود.
 


آخرین خبر از جذاب ترین زن هندوستان، آیشواریا رای باردار شده است! + آخرین عکس

آیشواریا رای، هنرپیشه سرشناس سینمای هند از همسرش آبیشک باچان باردار شده است...
 
آیشواریا رای، هنرپیشه سرشناس سینمای هند از همسرش آبیشک باچان باردار شده است. این خبری است که آمیتا باچان بازیگر معروف هندی و پدر شوهر آیشواریا اعلام کرده و اضافه کرده که به زودی پدر بزرگ خواهم شد!
 
آخرین عکس منتشر شده از آیشواریا
 
آیشواریا اولین بازیگر هندی است که به عنوان هیئت داوران جشنواره کن نیز انتخاب شده است. او همچنین سال 1994 زمانی که 21سال سن داشت، به عنوان زیباترین زن جهان نیز انتخاب شده بود.
آیشواریا و آبیشک در سال 2007 ازدواج کرده بودند.

در پدیده ای نادر: زنی که 4ماه پیش مرده بود، بچه اش را به دنیا آورد!!

مادری38 ساله در عربستان در پدیده ای نادر در جهان پس...

مادری38 ساله در عربستان در پدیده ای نادر در جهان پس از چهار ماه مرگ مغزی نوزادی کاملا سالم به دنیا آورد.
به گزارش خبرگزاری عربستان، دکتر سامر قاره مدیر بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تخصصی سعد در شهر الخبر عربستان در این باره گفت: این زن بیش از چهار ماه قبل به سبب وضع وخیم جسمانی از یکی از بیمارستان ها به این بیمارستان منتقل شد در حالی که جنینی یازده هفته ای در شکم داشت . وی افزود: با دارو و تغذیه مصنوعی در بیمارستان نیازهای جنین تامین می شد اما پس از چند روز مادر به مرگ مغزی دچار شد با این حال متخصصان بیمارستان به دلایل اخلاقی و دینی سعی در حفظ جنین او کردند تا آنکه پس از 28 هفته و دو روز از بارداری، نوزاد او با عمل جراحی، سالم به دنیا آمده است.
این پزشک معالج افزود: نتایج آزمایشاتی که بر روی نوزاد انجام شد نشان می دهد در سلامت کامل به سر می برد.

تصاویر واقعی از مردی که روی رودخانه تیمز لندن راه رفت!!

جوان 28 ساله انگلیسی توانست عملیات راه رفتن روی آب رودخانه تیمز را در برابر چشم رسانه ها انجام دهد.

جوان 28 ساله انگلیسی توانست عملیات راه رفتن روی آب رودخانه تیمز را در برابر چشم رسانه ها انجام دهد. دیناموی شعبده باز که نام اصلی اش استیو فراین است در منطقه برادفورد متولد شده و بعنوان یک شعبده باز جویای نام با راه رفتن روی رودخانه تیمز و در برابر ساختمان پارلمان انگلیس در لندن، چشم تماشاگران را به خود خیره ساخت.


مردی که روی رودخانه تیمز لندن راه رفت

مردی که روی رودخانه تیمز لندن راه رفت

 مردی که روی رودخانه تیمز لندن راه رفت

 مردی که روی رودخانه تیمز لندن راه رفت

 مردی که روی رودخانه تیمز لندن راه رفت


شیرین کاریهای این جوان جلب توجه کرده و بسیاری را روی پل وستمینستر، نزدیک پارلمان میخ کوب ساخت. صحنه های این عملیات در تلویزیون تحت عنوان جادوگری های نا ممکن پخش شد. برخی از افراد معروف شهادت داده اند که حرکات دینامو محیر العقول است.


گفتگو با مرد سه زنه: اشتباه کردم آمدم تلویزیون!
می‌گویند یا به شدت شجاع است یا وقیح! به شدت صادق است یا ظالم! «مردی با سه همسر» با همین عنوان ساده و پرمغز(!) مشهور‌ترین چهره هفته‌های اخیر بود. البته الان از این که در تلویزیون آن حرف ها را زده پشیمان است
 

 

تابناک:هیچکس متوجه نمی‌شود که چرا شما به تلویزیون رفتید؟ هدفتان چه بوده؟ گویا پیامد‌های خیلی بدی هم داشته برای شما!

من کاملاً معتقدم که یک کار فرهنگی کردم به خاطر خدا این کار را کردم. نامردی همه جا را برداشته، حتی بین دوستان خودم. ولی من این کار را نکردم. من کاملاً رو بودم و این طوری خودم را ارضا کردم و به این صورت ذهنم مشغول شده. هم برای کمک کردن به دیگران و هم کمک به خودم. ولی نامردی‌های زیادی در این روز‌ها دیده‌ام.

دل پری دارید‌ها!

خلاف شرع که نکردم... اگر هم ازدواج کردم، برای این بوده که به انحراف کشیده نشوم. چون مشکلاتی داشتم که از این طریق آنها را حل کردم.

حالا این نامردی‌ها و نامرادی‌های چه بود؟

راستش را بخواهید، خیلی سنگین برای من تمام شد. همه یک جور‌هایی در مورد من حرف می‌زدند، چه خوب، چه بد. ولی من دوست نداشتم این اتفاق بیفتد.

به‌هرحال هر موضوعی چه کوچک و چه بزرگ وقتی رسانه‌ای می‌شود. باز خورد‌هایی هم دارد.

بله البته. ولی من نمی‌دانستم چون تجربه‌ای نداشتم. فکر نمی‌کردم این اتفاق بیفتد. فکر می‌کردم به آنهایی که زن دارند و می‌روند خلاف جهت زندگی، این کار را انجام می‌دهند و به انحراف و اینها کشیده می‌شوند، یک راه‌حل نشان بدهم. می‌خواستم بگویم اگر این کار را انجام دهید بهتر است،‌ حتی راحت‌تر هستند؛ خوش هم می‌گذرد. حالا نظر شما چیست.

نظر من؟! این کاری که شما کردید خلاف شروع نبوده ولی در عرف فعلی هم کار پسندیده‌ای نیست. شاید حتی رسانه‌ای کردنش هم درست نبوده باشد.

خب چرا در عرف نیست؟ باید طوری باشد که اگر خواستی پنج تا زن هم بگیری، راحت باشی.

آقا جان، اسلام هم چهار تایش را مجاز دانسته!

خب بله. اگر به من باز هم فشار آید و مشکل دیگری پیش بیایید، یکی دیگر هم می‌گیرم!

اجازه دهید موضوع را باز کنیم؛ این مشکلات و فشار‌هایی که می‌فرمایید چه بوده؟ روانی یا جنسی؟

اولین آنها بچه است. همسر اولم بچه‌دار نمی‌شد. مجبور شدم دوباره ازدواج کنم. البته با رضایت کامل همسر اول؛ حتی با رضایت‌نامه کتبی او. ما اصلاً مشکلی با هم نداشتیم. همسر دوم خیلی مادی بود و اصلاً با من نساخت. برای همین هم زن سوم را گرفتم.

یعنی چه؟ یعنی چون همسر دومتان خیلی اهل مادیات بود. مجبور شدید سه باره زن بگیرید؟

بله. پدر من را در آورد! چون تمام این حرف‌ها را به خودش هم گفته‌ام می‌گویم. الان هم هر سه تایشان هستند و راحت در حال زندگی هستیم. هیچ کم‌وکسری‌ای هم هیچ کدامشان ندارند. تمام زندگی‌شان هم کاملاً مساوی است. کاملاً تأمین‌شان می‌کنم.

برخورد فامیل و آشنا چه بود؟

خیلی بد! خیلی بد. یکی از خانم‌های فامیل گفت «حالا همه عالم و آدم باید بفهمند تو سه تا زن داری؟» گفتم مگر عیبی دارد؟ گفت «این کارت روی شوهران ما تأثیر می‌گذارد»

خب راست گفته! کار شما روی خیلی‌ها تأثیر می‌گذارد. چون رسانه‌ای است و تأثیر‌گذاری عمومی.

به نظر من چرخاندن یک زندگی شق‌القمر است، چه برسد به سه تا زندگی معلوم نیست من چطور توانسته‌ام برای همین هم خیلی از افراد فقط دوست دارند همه چیز‌شان مخفی باشد و اصلاً رو نمی‌کنند ولی من جراتش را دارم.

حرف دیگری دارید برای تبرئه خودتان؟

فکر می‌کنید دارم خودم را تبرئه می‌کنم؟! من کار خلافی نکرده‌ام که تبرئه کنم. اصلاً چرا من باید مورد تهاجم خانم‌ها و آقایان قرار بگیرم؟ اگر می‌دانستم این همه پیامد برای من دارد، اصلاً این کار را نمی‌کردم.

خودروهای 2020 را ببینید + تصاویر
خودروهای جدید هرسال با ویژگی های برای آینده به بازار می آیند و در اینجا ما قصد داریم تصاویری از برخی خودروهایی را که برای یک دهه آینده در نظر گرفته شده اند ارایه کنیم.
 
 
عصرخودرو:این خودرو ها هم اکنون به عنوان مدل های مفهومی ارایه شده اند و برخی تغییرات تا زمان ارایه آنها برای توسعه بیشتر اجتناب نا پذیر است اما با این حال به آنچه که تا سال 2020 ارایه خواهند شد بسیار نزدیک اند.

این خودروها عبارتند از:

- پورشه 918 Spyder با ساختار فیبروکربن با وزن 3285 پوند که در 3.2 ثانیه به شتاب mph 62 می رسد و با سقف سرعت mph 199 به موتور V8 با توان 500 اسب بخار مجهز است.

- آئودی E-Tron مجهز به امکانات و تکنولوژی روز با ویژگی های آئودی که زیبایی و راحتی را به ارمغان می آورد.

- GMC Granite خودرویی 5 دنده اتومات با موتور توربوشارژ با توان 140 اسب بخار و مجهز به تکنولوژی روز.

-تویوتا FT-CH یک خودرو کوچک هیبریدی کاملا جدید با شباهت هایی به Prius و کمی کوچکتر از آن.

- بیوک Regal GS یک سدان هیبریدی 6 دنده دستی با موتور توربوسارژ2.0 لیتری با توان 255 اسب بخار .

-بوگاتی C Galibier16 که یک خودرو 4 درب سدان با ساختار فیبروکربن و ظاهری بسیار متفاوت خواهد بود.

- GM EN-V خودرویی الکتریکی و کوچک با وزن کمتر از 1000 پوند با سقف سرعت mph 50 .

 
 
 
 
 
 
 

 


اقدام غیر اخلاقی یک سایت در انتشار عکس بی حجاب زهرا رهنورد
یک سایت خبری با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی عکس بی حجاب زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی را منتشر کرد .
 
 
شفاف : در حالیکه طی روزهای گذشته مقام معظم رهبری بر رعایت اخلاق در عرصه سیاسی تاکید کرده اند و رئیس دستگاه قضا نیز بر حفظ حرمت اشخاص تاکید کرده است ، یک سایت خبری با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی عکس بی حجاب زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی را منتشر کرد . این در حالی است که به نظر اخلاق مداران ، مخالفت های سیاسی با افراد دلیلی بر ورود به حوزه خصوصی زندگی افراد و انتشار عکسی های آنان نمی شود

شکنجه گر معروف صدام الان کجاست + عکس
وی در سال 2007 به اداره مهاجرت برای گرفتن اقامت دعوت شد و در آنجا اعترافات هولناکی در مورد زندگی گذشته اش کرد که در هوم-آفیس (وزارت کشور) ثبت شده است.
 

 
 

خبرآنلاین :به نقل ازدیلی میل، شکنجه گر معروف حکومت دیکتاتوری صدام، با مجوز صادر شده از سوی حزب بکارگر در سال 2004 ویزای کار دریافت کرده و در بیمارستانهایی در ویلز و  و ولورهامپتون و وست میدلندز مشغول کار شده است.

این دست گل را هنگامی که اعضای جنایتکار جنگی صدام تحت تعقیب بوده اند، حزب کارگر به آب داده و اکنون بعنوان رسوایی اداره مهاجرت که در ان زمان زیر نظر این حزب بوده مطرح شده است. این در حالی است که این شکنجه گر سالهاست به مداوای بیماران انگلیسی پرداخته است و اصلا معلوم نیست آنها را درمان کرده یا کشته است!

در واقع ماموران مرزی اجازه داده اند تا این جنایتکار عراقی آزادانه وارد انگلیس شود. مطابق اسناد منتشره حکومت به وی اجازه داده تا از سال 2004 در ان.اچ.اس مشغول کار شود. وی سالها برای وزارت استخبارات کار می کرده و در گرفتن اعتراف از مخالفان صدام  (بخصوص شیعیان) و حتی در جنگ ایران و عراق، نقش اساسی در شکنجه ها داشته است.

از جمله شکنجه هایی که وی می داده در آوردن چشم،سوراخ کردن دست با مته، آویزان کردن از سقف، شوک الکتریکی و وصل کردن مظنونان به برق، تجاوز جنسی، اعدام ساختگی، خاموش کردن سیگار روی بدن و حمام اسید بوده است.

وی در سال 2007 به اداره مهاجرت برای گرفتن اقامت دعوت شد و در آنجا اعترافات هولناکی در مورد زندگی گذشته اش کرد که در هوم-آفیس (وزارت کشور) ثبت شده است. ظاهرا پرونده وی به بخش جنایتکاران جنگی داده شده اما وی همچنان مشغول بکار است. ترزا می از مقامات انگلیس بعد از دانستن این موضوع بلافاصله درخواست داده تا افراد مشابه شناسایی و گزارش شوند.

 
 

اهدای 1000 متر زمین به هر خانواده ایرانی!
رئیس جمهور از طرح جدید دولت برای ساخت مسکن ویلایی خبر داد که طبق آن به هر خانواده ایرانی زمینی 1000 متری به رایگان برای ساخت خانه و احداث باغ میوه داده می شود.
 
 
مهر:محمود احمدی‌نژاد در مراسم تجلیل از تعاونی‌های مسکن مهر برگزیده سراسر کشور که امروزیکشنبه در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، گفت: تعاون موضعی برای همکاری متقابل میان مردم بوده و به واقع اگر به نقطه‌ای برسد که همه ملت‌ ایران با هم تعاون داشته باشند، کشور با سرعت نور پیشرفت می کند و توان 75 میلیون ایرانی معادل توان تمام بشریت خواهد شد.

وی با اشاره به بحث ادغام وزارت تعاون با دو وزارتخانه دیگر گفت:‌ ادغام تعاون با دیگر دستگا‌ه‌ها هیچ خلل و توقفی در مسیر تعاون ایجاد نخواهد کرد، زیرا بحث تعاون ریشه در فرهنگ و آرمان‌های ما دارد و البته همه آرزوها در سایه تعاون محقق شدنی است.

احمدی‌نژاد در ادامه تعاون را بستری برای شکوفایی کسانی دانست که در تنهایی شکوفا نمی‌شوند و افزود: ‌وقتی تعاون با مقوله مسکن تلفیق شد اتفاقات بزرگی در کشور به وجود ‌آمد.

وی گفت: روزی که بحث مسکن مهر مطرح شد عده‌ای باور نداشتند که یک میلیون واحد به یک باره در دست ساخت قرار گیرد ولی وقتی ما به مردم اتکا کردیم کارهای بزرگ نیز قابل انجام شد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هنوز مشکل مسکن به طور کامل در کشور حل نشده است و باید برای این منظور تلاش بیشتری صورت گیرد، تصریح کرد: البته کشور در مسیر حل این مشکل قرار گرفته و این کاری که تعاونی‌های مسکن مهر انجام داده‌اند به واقع یک انقلاب بود.

وی در ادامه به مشارکت برخی کشورها در اجرای پروژه مسکن مهر اشاره کرد و افزود: رئیس جمهور یکی از همین کشورها به محض ورود به ایران در محل پروژه 15 هزار واحدی این شرکت خارجی حاضر شد ولی وقتی گستردگی این طرح را دید اظهار شگفتی کرد.

احمدی‌نژاد در ادامه گفت: مسکن مهر همانند اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها کار بزرگی بود و هنوز هم عده‌ای امیدوارند که در اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها کارشکنی کنند.

وی بر ادامه روند اجرای پروژه های مسکن مهر تاکید کرد و گفت: برای تمامی کسانی که در این طرح ثبت نام کرده‌اند باید مسکن احداث شده و تحویل داده شود.

رئیس‌ جمهور در عین حال مسکن مهر را کاری بزرگ و جدید دانست و گفت: پروژه مسکن مهر در واقع تمرینی برای یک کار ماندگار و بزرگ در کشور است.

وی با طرح تعدادی سئوال در مورد زندگی امروز شهری و همچنین آپارتمان نشینی افزود: به اعتقاد من باید شیوه غلطی که از 70 سال گذشته به ما القا شده است را بشکنیم و خود را به سمت قالب جدیدی در شهرسازی سوق دهیم.

احمدی‌نژاد در ادامه به تعیین خط و مرز برای ساختار شهری اشاره کرد و گفت:‌ این عامل موجب شده است که حاشیه‌نشینی ترویج پیدا کند و در خارج از محدوده شهر کاربری باغات و زمین‌های منابع طبیعی تبدیل به مسکن حاشیه‌‌ شهرها شود.

وی به داخل ساختار شهری نیز اشاره کرد و گفت: در داخل شهرها نیز ارزش افزوده زمین موجب شده است که بسیاری از باغات از سوی برخی از افراد سودجو به نابودی کشیده شود.

رئیس جمهور این مناسبات را عامل توسعه نابسامان مسکونی و بافت ناهمگن در داخل و خارج شهرها دانست و گفت:‌ با این شرایط هزینه اداره شهر افزایش بی‌رویه‌ای پیدا کرده است.

وی بودجه شهرداری تهران را معادل 7 هزار و 500 میلیارد تومان دانست که معادل یک میلیون تومان برای هر نفر بوده و گفت:‌ من در کل دنیا شهری را به گرانی تهران سراغ ندارم.

احمدی‌نژاد با محاسبه کل اراضی کشور و تقسیم آن به بخش‌های مختلف زمین‌های قابل استفاده و همچنین زمین‌های قابل کشت، گفت: حدود 30 میلیون هکتار زمین برای احداث مسکن باقی می‌ماند که اگر این میزان دو میلیون هکتار به خانوارها اختصاص یابد می توان به هر خانوار هزار متر زمین رایگان داد تا آنها یک واحد 100 متری در سه طبقه احداث و الباقی زمین را به باغ تبدیل کنند.

وی با اشاره به طرح 200 هزار هکتار فضای سبز در حومه تهران گفت:‌ با اجرای طرح خانه ویلایی برای ایرانیان می‌توانیم به یکباره با مشارکت خود مردم و بدون هزینه هنگفت جهت احداث و نگهداری فضای سبز آنچنانی دو میلیون هکتار فضای سبز شهری به وجود آوریم.

رئیس جمهور در ادامه زندگی در این سیستم را با کیفیت و همچنین ارزان‌تر نسبت به زندگی آپارتمانی قلمداد کرد و گفت: این طرح در حال نهایی شدن است و تعاونی‌ها نیز خود را برای مشارکت در این طرح آماده کنند.

وی اجرای این طرح‌ را یک انقلاب واقعی در شهرسازی کشور دانست و گفت: ما ملتی هستیم که پول و امکانات کافی داریم ولی از آن خوب و درست استفاده نمی‌کنیم.

احمدی‌نژاد افزود: انشاء‌الله این طرح تا پایان سال آ‌ماده و در 10 الی 15 منطقه به طور آزمایشی اجرا می‌شود.

وی همچنین تصریح کرد:‌ ما می‌خواهیم الگو شویم و اجازه استفاده از شرایط ناعادلانه را به عده‌ای سودجو ندهیم.

رئیس جمهور با اشاره به مدیریت خود در شهرداری تهران گفت: وقتی ما وارد شدیم افرادی را دیدیم که با 45 هزار تومان تراکم شناور خریده بودند که به یک باره با اعلام عدم فروش تراکم از بابت افزایش 10 برابری این امتیاز مبالغ هنگفتی را نصیب خود کردند.

وی در عین حال گفت: اما اگر طرح عالمانه‌ای برای کشور مطرح شود این افراد متضرر می‌شوند و ما نیز باید مدیریت کشور را به سمتی ببریم که جلوی سوء استفاده‌های این افراد گرفته شود.

احمدی نژاد در پایان مناسبات کنونی سرمایه داری را عاملی برای تبدیل انسان‌ها به عنصری جهت کار مداوم دانست و گفت:‌ این مناسبات غلط بوده و انسان فقط برای اقتصاد به دنیا نیامده بلکه باید خدا، ابدیت و شرایط خود را فکر کند و بشناسد.
 

دختری که با مرگش روستایش را آباد کرد! +عکس
9 سال پیش دختری 15 ساله به نام هاجر در یکی از روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل فقر و نداشتن 6 هزار تومان پول دارو فوت کرد.
 
 
ارم نیوز:«بعد از ظهر من و هاجر از سر زمین کشاورزی مردم برمی گشتیم، هاجر فقط گریه می‌کرد. می‌گفت دلم درد می‌کند. پدرش برای کار به گناوه رفته بود. ماشینی هم برای اینکه او را به درمانگاه ببرم نبود. راه طولانی و جاده هم سنگلاخ؛ تراکتوری که به قلعه رئیسی گچ می‌برد آمبولانس هاجر شد. دکتر برایش دارو نوشت. 900 تومان می‌شد. سرم و آمپول نوشت اما لوازم سرم در درمانگاه نبود. در زایشگاه را هم بسته بودند. آمبولانس برای بردن او به دهدشت 6500 تومان پول می‌خواست این پول هزینه یک ماه زندگی مان بود و من تنها دو هزار تومان داشتم که از فروش گندمهای خانه تهیه کرده بودم. گفتم: هاجر پول ندارم. هاجر گفت: برگردیم خانه خوب می‌شوم... .»

 
جان خانم عکس هاجر را نشان داد و گفت: حیف! همین یک عکس را از صورت ماهش دارم

این وقایع مربوط به سه روز قبل از مرگ هاجر است که مادرش جان خانم آلیاز تعریف می‌کند. می‌گوید: «به هاجر که بی رمق در بستر افتاده بود و به برادرهای کوچکش که دورش نشسته بودند نگاه کردم. گریه کردم از فقر، تنهایی، از ستم روزگار. نزدیک اذان صبح دیگر کسی ناله هاجر را نشنید. هاجر سه روز استفراغ کرد، فریاد کشید، آب سرد خواست و مرد.»

از هاجر خجالت کشیدم چون پول نداشتم

حمد الله، پدر هاجر نویدی که در زمان بیماری فرزندش برای کار به گناوه رفته بود، می‌گوید: «هاجر اوقاتی که در شهرهای دیگر کار می‌کردم تنها دلخوشی ام بود. وقتی می‌خواستم به گناوه بروم گفت که دلم گوشواره می‌خواهد. صورتم سرخ شد. پول نداشتم. اما الان حاضرم جانم را بدهم اما فقط یک بار گوشواره‌ای برایش بخرم و در گوشش بیندازم.»
روی سنگ قبرش ننوشتند علت مرگ نداشتن پول دارو؛
فقط نوشتند در گلستان طبیعت، من گلی پ‍ژمرده ام.

9 سال پیش در چنین روزی، هاجر نویدی منش، متولد سال 66 در روستای شوتاور از توابع بخش چاروسا شهرستان قلعه رئیسی در شهر دهدشت استان کهگیلویه و بویر احمد در تاریخ دهم تیر سال 81 فوت کرد. او به دلیل فقر خانواده و روستایش جانش را از داد. اما جان خانم هنوز هم بعد از 9 سال خودش را مقصر مرگ هاجر می‌داند و می‌گوید: هیچ شکایتی از هیچ کس ندارم. هاجرم مرد چون فقیریم و روستا امکانات نداشت!

نوش دارو بعد از مرگ هاجر

وقتی موضوع مرگ هاجر نویدی به دلیل فقر و نداشتن پول دارو 40 روز بعد از فوت او در سال 81 رسانه‌ای شد استاندار کهگیلویه و بویراحمد، پرداختن به مرگ هاجر را تلاش برای تضعیف دولت دانست و منتقدان را نصیحت کرد که اگر قصد مقابله با دولت را دارند صریح بیان کنند و به تزویر و نیرنگ متوسل نشوند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز اعلام کرد که مقصر، مادر هاجر بوده چون خارج از وقت اداری به پزشک مراجعه کرده است!

پزشکیان، وزیر بهداشت وقت هم از این موضوع طفره رفته و گفته بود که تکلیف کل نظام بهداشت و درمان نامشخص است و رمضان زاده، سخنگوی دولت هم که در نشستی خبری درباره بکارگیری سه وزارتخانه برای پیگیری انقراض یوزپلنگ آسیایی صحبت می‌کرد در واکنش به مسئله مرگ هاجر گفت: اگر رئیس جمهور بخواهد هر اتفاقی را که در کشور می‌افتد پیگیری کند که دیگر به هیچ کار کلانی نمی رسد!
پس از آن کمیته‌ای در مجلس وقت تشکیل شد و وزیر بهداشت به دلیل توزیع نامناسب دارو، اشتباه پزشکی و مشکلات بهداشتی در مناطق محروم تا پای استیضاح هم پیش رفت. آن روزها برخی گفتند دلیل مرگ هاجر ترکیدن آپاندیسش بوده اما دکتر معالجش تشخیص نداده است. برخی دیگر گفتند او به دلیل خوردن غذای مسموم مریض شد ولی دکتری که معاینه اش کرده بود گفته بود گرما زده شده ببریدش خانه خوب می‌شود!

اما دیگر فرقی نمی کرد چون مادر هاجر پول نداشت که او را به درمانگاه مجهزتر ببرد. بعد از این حادثه تلخ به مدت 6 ماه در روستای شوتاور آمبولانس مستقر شد و اهالی روستا تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند. امروز دیگر، داروهای لازم به خانه بهداشت شوتاور می‌رسد و دکتری از شهرستان قلعه رئیسی در ماه یکبار به روستا می‌آید و دو بهورز هم روستاییانی را که بیشتر فشار خون دارند درمان می‌کنند.

با این وجود برادر هاجر، این آبادانی را نوش دارو پس از مرگ سهراب می‌داند و می‌گوید: اگر دیوار تمام خانه‌های روستا را از طلا هم بسازند دیگر فایده‌ای ندارد چون هاجر زنده نمی شود.
مدرسه‌ای که هاجر آرزو داشت در آن درس بخواند تا پرستار شود از نو ساخته شد

مدتی بعد از مرگ هاجر، فرهاد برادر هم سن و سال او به دلیل اصابت فلز تیزی با چشم چپش در آستانه کور شدن قرار گرفت. همان دکتر معالج هاجر این بار تشخیص داد که نمی شود برای چشمش کاری کرد چون کور شده است!
خانه هاجر نویدی در روستای شوتاور

خانواده هاجر که دیگر زیر بار این مشکلات کمر خم کرده بودند به اهواز رفتند تا پدر هاجر در مرغداری کار کند و اوضاع زندگی شان بهتر شود اما او دیگر پیر شده بود و صاحب کار او را نمی خواست. بنابراین به یکی از دورافتاده ترین روستاهای خوزستان رفتند تا در کنار پسر بزرگش که خرج زندگیشان را می‌داد بمانند. در این مدت فرهاد به دکتر معالج دیگری مراجعه کرد ولی دیر شده بود. چون دکتر گفت اگر همان زمان معالجه می‌شد الان 80 درصد بینایی اش را از دست نمی داد. اما هنوز هم خانواده هاجر توان پرداخت اجاره خانه شان را ندارند چه برسد به یک میلیون تومان پول عمل چشم فرهاد.

هاجر، پیش مرگ آبادانی روستایش شد
فصل برداشت خوشه‌های طلایی گندم فرارسیده و برف آب شده کوههای شوتاور به رودخانه می‌ریزد اما هاجرهای این روستا و دام هایشان با هم از آب رودخانه نمی خورند تا مریض شوند؛ چون هاجر جور همه را کشید و به جای همه جان

روی سنگ قبر ناصرحجازی چه نوشته؟(عکس)
روی سنگ قبر ناصرحجازی چه نوشته؟(عکس)
بدون شرح!
 
  


 

استفاده از عکس شخصی مهناز افشار خبرساز شد!! +عکس

البته هنوز مهناز افشار اطلاعیه در رابطه انتشار عکس هایش در رسانه های اجتماعی منتشر نکرده است ولی در چند مدت گذشته....
 
 متاسفانه استفاده از عکس های شخصی بازیگران محترم سینما در رسانه های غیر مجاز اجتماعی به حدی زیاد شده است که تعدادی از بازیگران فعالیت در این رسانه ها را تکذیب کرده اند.
در این میان انتشار عکس شخصی مهناز افشار بازیگر موفق سینما در رسانه های اجتماعی غربی باعث خبرسازی شدید در مورد این بازیگر در برخی از سایت ها و نشریات خارجی شده است.
 
 
البته هنوز مهناز افشار اطلاعیه در رابطه انتشار عکس هایش در رسانه های اجتماعی منتشر نکرده است ولی در چند مدت گذشته بازیگرانی همچون :آنا نعمتی و نرگس محمدی فعالیت در این رسانه ها را تکذیب کردند و استفاده از عکس هایشان را در این رسانه ها غیر مجاز و موارد را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهند کرد.

نظر شما درباره این تصاویر چیست ؟!
1390/04/12
تعداد بازدید: 4974
نظر شما درباره این تصاویر چیست ؟!
سعید مرتضوی دیروز به عنوان رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، همپای رئیس جمهور در همایش تخصصی راهبردهای نوین در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز حضور یافت.
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 

معمای مرغ و تخم مرغ 


هشدار شیوع "وبا" در قم  

هشدار شیوع
رییس مرکز بهداشت استان قم هشدار داد: با توجه به حجم بالای ورود افراد از ملیتهای مختلف و رعایت نکردن بهداشت توسط برخی از آنها، ممکن است بیماری "وبا" مجدداً شیوع پیدا کند.
 
 

ایسنا : "محمد محمدیان"، در جمع خبرنگاران با بیان این که عوامل متعددی در شیوع "التوریا" دخیل‌اند؛ گفت: هجوم میلیونی افراد از ملیتهای مختلف با فرهنگهای متفاوت و گاهی رعایت نکردن بهداشت توسط این افراد، هشدار احتمال شیوع التوریا(وبا) را دوچندان می‌کند.

محمدیان با تبریک اعیاد "شعبانیه" و با اشاره به زائرپذیر بودن مسجد مقدس "جمکران"، بیان کرد: در ایام مختلف، زائران زیادی از کشورهای مختلف خصوصاً کشورهای آسیایی و آفریقایی به مسجد مقدس جمکران می‌آیند که ممکن است مسائل بهداشتی را رعایت نکنند و این حجم زائر در ایام شعبانیه به اوج خود می‌رسد که مسئولان جمکران باید در طرح توسعه این مکان مقدس این مسأله را هم در نظر بگیرند.

وی بیان کرد: امکانات موجود در جمکران پاسخگوی نیازهای فراوان زائران نیست و باید زیرساختهای کاملتری برای زائران فراهم شود.

محمدیان افزود: تهیه آب و یخ سالم و بهداشتی، شست‌وشوی مرتب دستها با آب و صابون، ضدعفونی کردن میوه و سبزیجات قبل از مصرف و خرید مواد غذایی از اماکن معتبر از شیوع این بیماری تا اندازه زیادی جلوگیری می‌کند.

رییس مرکز بهداشت استان قم گفت: قرار دادن مکانهایی برای روشویی و شست‌وشوی دستها با آب و مایع صابون باعث پیشگیری زیادی از این بیماری خواهد شد.

وی با اشاره به علام این بیماری که مهمترین آن، مسمومیت است، گفت: در صورت رسیدگی به موقع؛ این بیماری خطر جدی برای فرد نخواهد

 


خوردن گوشت جن و شیطان حلال است! 

خوردن گوشت جن و شیطان حلال است!
یک مفتی وهابی از کشور مصر با صدور فتوایی جدید، جنجالی تازه در جهان عرب به وجود آورده و نوک پیکان انتقادات را متوجه وهابی ها کرده است.
 
شیعه آنلاین:گفته می شود این مفتی وهابی که شیخ "محمد الزغبی" نام دارد، در فتوای جدید خود خوردن گوشت "جن" را حلال اعلام کرد.

این مفتی وهابی با هدف اثبات ادعای خود گفت: دلیل بنده برای حلال اعلام کردن خوردن گوشت جن این است که أجنه در شکل شتر و چارپایان ظاهر می شوند. بر همین اساس نماز خواندن در جایی که شتر وجود دارد نیز نماز خواندن جایز نیست زیرا محل تجمع عفریت ها است!

این چهره افراطی در ادامه افزود: خوردن گوشت شتر که جن زده باشد نیز جایز است زیرا به صورت همیشگی و دائمی درون بدن انسان یا حیوانات نمی ماند.

قابل ذکر است "محمد الزغبی" در ماه رمضان سال گذشته نیز در برنامه ای تلویزیونی که هر شب از یکی از شبکه های ماهواره ای پخش می شد، مطالبی قابل توجه و عجیبی را مطرح می کرد که چندین بار نیز موجب ایجاد جنجال شده بود. موضوع بحث وی در سخنرانی های سال گذشته اش، مرگ و قبر بود.


روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین

روستایی زیبا در چین